Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Finlandia Pallo AIF

Följ

Finlandia Pallo AIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juli 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.27
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
  • 2Tis
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
  • 3Ons
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
  • 6Lör
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.28
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 09:00

      Träning P-13


      00:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
  • 13Lör
  • 14Sön
    • 01:00

      Gothia cup 2024 (B17 & B18) Herrjunior


      00:00
    • 11:00

      Möte + förberedelser inför Gothia cup Herrjunior


      14:00
  • 15Mån
    v.29
    • Heldag

      Gothia cup 2024 (B17 & B18) Herrjunior

    • 09:00

      A.S.D. ATLETICO S.P.M. CALCIO (ITA) (hemma) Herrjunior


      10:00
    • 09:00

      Samling inför match P-13


      13:00
    • 11:20

      Finlandia Pallo - Prep School Boys (England) P-13


      12:20
    • 12:00

      NTSV Strand 08 (TYS) (hemma) Herrjunior


      13:00
    • 17:00

      MIddag och invigning Ullevi P-13


      22:00
    • 18:00

      Middag på Palace för föräldrar P-13


      19:30
  • 16Tis
    • Heldag

      Gothia cup 2024 (B17 & B18) Herrjunior

    • 10:00

      TSV Altenholz (TYS) (borta) Herrjunior


      11:00
    • 10:00

      Samling inför match P-13


      15:30
    • 13:10

      Finlandia Pallo - Lonestar SC (USA) P-13


      14:10
    • 15:50

      Oskarshamns AIK (borta) Herrjunior


      16:50
  • 17Ons
    • Heldag

      Gothia cup 2024 (B17 & B18) Herrjunior

    • 09:30

      Samling inför match P-13


      15:30
    • 12:40

      Finlandia Pallo - University of Pretoria (Sydafrika) P-13


      13:40
    • 12:40

      Magnet Youth Sports Academy (TAN) (hemma) Herrjunior


      13:40
    • 16:40

      Toros morelos (MEX) (hemma) Herrjunior


      17:40
  • 18Tor
    • Heldag

      Gothia cup 2024 (B17 & B18) Herrjunior

    • 08:00

      Grand Quist Élite 47 (FRA) (hemma) Herrjunior


      09:00
    • 08:00

      AIK FF (borta) Herrjunior


      09:00
    • 13:00

      Samling Slutspel B P-13


      21:00
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 00:00

      Gothia cup 2024 (B17 & B18) Herrjunior


      01:00
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.30
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.31
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
  • 31Ons