Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Finlandia Pallo AIF

Följ

Finlandia Pallo AIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2024

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 2Lör
    • 08:50

      Träning P-15


      10:30
    • 09:00

      Träning P-16


      10:30
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 13:00

      Hovås Billdal IF (D4H) (borta) Herrsenior


      15:00
    • 14:00

      Mölnlycke IF P12 Gul (borta) P-12


      16:00
    • 14:00

      Träningsmatch mot Hönö IS P-10


      15:30
    • 14:15

      Eriksbergs IF (P09) (hemma) P-09


      16:15
    • 14:30

      Näsets SK (HJ) (hemma) Herrjunior


      16:30
    • 15:15

      Mölnlycke IF P12 Svart (borta) P-12


      17:15
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.10
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 9Lör
    • 08:50

      Träning P-15


      10:30
    • 09:00

      Träning P-16


      10:30
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 10:30

      Träning P-09


      12:00
    • 12:30

      IK Virgo (D4H) (borta) Herrsenior


      14:30
    • 14:30

      Träning Herrjunior


      16:30
  • 10Sön
    • 09:00

      Träning P-14


      10:30
    • 09:00

      Kärra KIF Blå (hemma) P-12


      11:00
    • 09:00

      Träning PF-17


      10:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:30
    • 10:15

      Kärra KIF Gul (hemma) P-12


      12:15
    • 10:30

      Träning F-13/14


      12:00
    • 10:30

      Träning F-15/16


      12:00
    • 12:00

      Träning Herrsenior


      13:00
    • 12:00

      Träningsmatch P-14


      15:00
    • 13:00

      Älvängens IK (HJ) (borta) Herrjunior


      15:00
    • 13:30

      Utbynäs SK P11 Gul (borta) P-11


      15:30
    • 14:30

      Hönö IS (P09) (hemma) P-09


      16:30
    • 15:00

      Träning Boll-lekis


      16:00
    • 17:30

      Träning Herrjunior


      19:30
  • 11Mån
    v.11
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 16Lör
    • 08:50

      Träning P-15


      10:30
    • 09:00

      Träning P-16


      10:30
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 12:00

      Ytterby IS GRÖN (hemma) P-11


      14:00
    • 12:15

      Guldhedens IK (D5H) (hemma) Herrsenior


      14:15
    • 13:30

      Askims IK (P09) (hemma) P-09


      15:30
    • 14:30

      Block för ev. träningsmatch Herrjunior


      16:30
  • 17Sön
    • 09:00

      Träning P-14


      10:30
    • 09:00

      Träning PF-17


      10:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:30
    • 10:00

      Träning P-11


      12:00
    • 10:15

      Lunden Överås BK Vit (borta) P-12


      12:15
    • 10:30

      Träning F-13/14


      12:00
    • 10:30

      Träning F-15/16


      12:00
    • 11:30

      Lunden Överås BK Svart (borta) P-12


      13:30
    • 12:00

      Träning Herrsenior


      13:00
    • 14:15

      Qviding FIF (HJ) (borta) Herrjunior


      16:15
    • 15:00

      Träning Boll-lekis


      16:00
    • 17:30

      Träning Herrjunior


      19:30
  • 18Mån
    v.12
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 23Lör
    • 08:50

      Träning P-15


      10:30
    • 09:00

      Träning P-16


      10:30
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 12:15

      Block för ev. träningsmatch Herrjunior


      16:30
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.13
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • Heldag

      Future cup 2024 Herrjunior

    • 08:00

      Future cup Lag Gothia P-13


      00:00
    • 08:00

      Future cup Lag Röd P-13


      00:00
    • 08:50

      Träning P-15


      10:30
    • 09:00

      Träning P-16


      10:30
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 10:30

      Träning P-09


      12:00
  • 31Sön