Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Finlandia Pallo AIF

Följ

Finlandia Pallo AIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 08:00

      Tölöcupen F-13/14


      18:00
    • 09:00

      Anmälan Hindås Cup 2024 P-15


      19:00
    • 09:00

      Träning PF-18


      10:15
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 12:00

      IK Kongahälla Grön (borta) P-13


      14:00
    • 12:00

      Lundby IF Slavia (hemma) P-13


      14:00
    • 12:00

      Älvsborg FF 3 (hemma) P-12


      14:00
    • 13:15

      IK Kongahälla Svart (borta) P-13


      15:15
    • 13:15

      Älvsborg FF 4 (hemma) P-12


      15:15
  • 2Sön
    • Heldag

      Hindås-cupen P-14

    • 09:00

      Träning PF-17


      10:30
    • 09:00

      Träning P-16


      10:30
    • 09:15

      Hindås Cup P-12


      17:15
    • 10:30

      Träning F-13/14


      12:00
    • 10:30

      Träning F-15/16


      12:00
    • 12:15

      IF Mölndal Fotboll 2 (hemma) Herrjunior


      14:15
    • 14:00

      Sävedalens IF Svart (hemma) P-11


      16:00
    • 15:00

      Träning Boll-lekis


      16:00
    • 17:00

      Träning Herrjunior


      19:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träningsmatch mot P13 (Se tid!) P-14


      18:30
    • 17:30

      Träningsmatch mot P13 (Se tid!) P-14


      18:30
    • 18:10

      Träningsmatch P-13


      19:40
    • 19:00

      Träningsmatch mot P13 (Se tid!) P-14


      20:00
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:15

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 00:00

      Älvängens IK (borta) P-09


      02:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Ö-bollen cup med övernattning P-13


      00:00
  • 8Lör
    • Heldag

      Ö-bollen cup med övernattning P-13

    • 08:50

      Träning P-15


      10:30
    • 09:00

      Träning PF-18


      10:15
    • 13:00

      Hovås Billdal IF 1 (borta) P-10


      15:00
  • 9Sön
    • 00:00

      Ö-bollen cup med övernattning P-13


      18:00
    • 09:00

      Träning PF-17


      10:30
    • 09:00

      Sammandrag P-16


      21:00
    • 09:00

      Sammandrag Romelanda F-15/16


      16:00
    • 10:30

      Träning F-13/14


      12:00
    • 12:00

      Proletären FF X (borta) P-11


      14:00
    • 12:15

      Landvetter IS (borta) Herrjunior


      14:15
    • 15:00

      Träning Boll-lekis


      16:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Hönö IS Vit (borta) P-14


      19:30
    • 17:30

      Hönö IS Röd (borta) P-14


      19:30
    • 18:30

      Ytterby IS 1 (hemma) Herrjunior


      20:30
  • 12Ons
    • 00:00

      Eriksbergs IF (hemma) P-09


      02:00
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:30
    • 17:00

      Träning F-15/16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:15

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 19:30

      Träning Herrsenior


      21:00
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning P-16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrjunior


      19:30
    • 18:00

      Gothia möte p13 ledare P-13


      21:00
    • 18:15

      Träning P-11


      20:00
    • 19:30

      Träning Herrsenior


      21:00
  • 14Fre
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Bollkallar till A-lagsmatch P-12


      21:30
    • 19:00

      Marstrands BK (hemma) Herrsenior


      21:00
  • 15Lör
    • 08:50

      Träning P-15


      10:30
    • 09:00

      P13 sommaravslutning P-13


      10:30
  • 16Sön
    • 09:00

      Träning PF-17


      10:30
    • 09:00

      Träning P-16


      10:30
    • 10:30

      Träning F-13/14


      13:40
    • 10:30

      Träning F-15/16


      12:00
    • 12:00

      Nödinge SK Fotboll Blå (hemma) P-11


      14:00
    • 12:15

      Träningsmatch mot BK Häcken P-12


      13:15
    • 13:30

      Nödinge SK Fotboll Blå (hemma) P-10


      15:30
    • 14:00

      Lagaktivitet P-11


      17:00
    • 15:00

      Träning Boll-lekis


      16:00
    • 17:30

      Utsiktens BK (hemma) Herrjunior


      18:30
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-14


      19:30
    • 20:15

      Hovås Billdal IF 1 (borta) Herrjunior


      22:15
  • 19Ons
    • 00:00

      Lindome GIF 2 (borta) P-09


      02:00
    • 17:00

      Träning F-15/16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Boll-kallar P-16


      21:00
    • 18:15

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Eriksbergs IF (hemma) Herrsenior


      21:00
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
  • 22Lör
    • 12:00

      Hisingsbacka FC Vit (borta) P-10


      14:00
  • 23Sön
    • 09:00

      Träning P-16


      10:30
    • 14:00

      BK Häcken Gul (borta) P-10


      16:00
    • 17:00

      Träning Herrjunior


      19:00
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-14


      20:00
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Kafévärd Hemmamatch A-laget Finlandia P-13


      21:00
    • 18:00

      Bollkallar + kiosk A-laget F-13/14


      21:00
    • 18:30

      Boll-kallar Finpa A-lag P-13


      21:00
    • 19:00

      Hönö IS (hemma) Herrsenior


      21:00
  • 29Lör
  • 30Sön