Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Finlandia Pallo AIF

Följ

Finlandia Pallo AIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • Heldag

      Tuve cupen P-12

    • Heldag

      Tuvecupen P-16

    • Heldag

      Välkommen till Tuvecupen 2024 1 Maj P-15

    • 07:00

      Tuvecupen - Parkering P-09


      13:00
    • 07:00

      Tuvecup P-13


      10:00
    • 08:00

      Tuvecupen 2024 P-11


      18:00
    • 08:00

      Hoppborg under Tuvecupen F-13/14


      11:00
    • 08:00

      Tuve-cupen P-14


      17:00
    • 08:00

      Tuvecupen 2024 Herrjunior


      17:00
    • 09:00

      Tuvecupen F-15/16


      15:00
    • 09:45

      Tuvecup P-13


      13:00
    • 10:45

      Hoppborg under Tuvecupen F-13/14


      15:00
    • 12:00

      Näsets SK (borta) P-10


      14:00
    • 12:45

      Tuvecup P-13


      16:00
    • 14:45

      Hoppborg under Tuvecupen F-13/14


      17:15
    • 15:30

      Tuvecup P-13


      18:00
    • 17:00

      Demontera mål efter tuvecupen PF-17


      19:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Bollkallar vid Finpas A-lagsmatch P-10


      21:00
    • 19:00

      IF Vardar/Makedonija (hemma) Herrsenior


      21:00
    • 19:15

      Näsets SK (hemma) P-09


      21:15
  • 4Lör
    • 08:50

      Träning P-15


      10:30
    • 08:55

      Sammandrag PF-17


      12:00
    • 09:00

      Träning PF-18


      10:15
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 12:00

      Jonsereds IF (borta) F-13/14


      13:15
    • 12:00

      Kärra KIF Gul (hemma) P-12


      14:00
    • 13:15

      Kärra KIF Röd (hemma) P-12


      15:15
    • 13:15

      Solängens BK (borta) F-13/14


      15:15
    • 13:30

      Flodala cup Lag blå P-13


      16:00
    • 14:00

      Flodala cup Lag Vit P-13


      16:30
    • 14:00

      Flodala cup Lag grön P-13


      16:30
    • 15:00

      Lindome GIF (borta) Herrjunior


      17:00
  • 5Sön
    • 10:30

      Träning F-13/14


      12:00
    • 10:30

      Träning F-15/16


      12:00
    • 12:00

      Västra Frölunda IF Vit (hemma) P-11


      14:00
    • 12:00

      Lerkils IF (borta) Herrjunior


      14:00
    • 12:00

      Öckerö IF P2014 vinröd (borta) P-14


      14:00
    • 12:00

      Backatorp IF 3 (hemma) P-14


      14:00
    • 13:15

      Öckerö IF P2014 vit (borta) P-14


      15:15
    • 13:30

      Mölnlycke IF (hemma) P-10


      15:30
    • 15:00

      Ytterby IS Vit (borta) P-13


      17:00
    • 15:00

      Ytterby IS Röd (borta) P-13


      17:00
    • 15:00

      Sammandrag P-16


      18:00
    • 15:00

      Träning Boll-lekis


      16:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 6Mån
    v.19
    • 16:00

      Fokusträningar med Benjamin P-09


      17:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrjunior


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      20:00
    • 19:30

      Träning Herrsenior


      21:00
  • 7Tis
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Torslanda IK E (hemma) P-15


      18:30
    • 17:30

      Torslanda IK F (hemma) P-15


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Sävedalens IF (hemma) Herrjunior


      20:30
    • 18:30

      Träning P-14


      20:00
    • 19:45

      Torslanda IK 1 (borta) P-10


      21:45
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 15:00

      Göteborg Cup P-14


      00:00
    • 16:00

      Göteborg Cup - Backatorp IF P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:30
    • 17:00

      Kjelås IL 3 (hemma) P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning Herrjunior


      19:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 19:30

      Träning Herrsenior


      21:00
  • 10Fre
    • Heldag

      Göteborg Cup P-14

    • 08:00

      Göteborg Cup - Götaholms bk P-10


      09:00
    • 12:00

      Snarøya Sportsklubb Hvit (hemma) P-11


      13:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      IFK Fjärås 2 (borta) P-11


      18:00
    • 17:00

      Göteborg Cup - Kista FC P-10


      18:00
    • 19:00

      Surte IS FK (borta) Herrsenior


      21:00
    • 19:30

      Örgryte IS Fotboll Blå (borta) P-09


      21:30
  • 11Lör
    • Heldag

      Göteborg Cup P-14

    • 08:50

      Träning P-15


      10:30
    • 09:00

      Träning P-13


      10:30
    • 09:00

      Träning PF-18


      10:15
    • 10:00

      Älvängens IK blå (borta) P-13


      12:00
    • 12:00

      Göteborg Cup - Landvetter IS P-10


      13:00
    • 12:15

      Näsets SK 2 (hemma) Herrjunior


      14:15
    • 14:00

      Lunden Överås BK Svart (hemma) F-13/14


      15:00
    • 15:15

      Lunden Överås BK Vit (hemma) F-13/14


      17:15
    • 16:00

      Torslanda IK 2 (borta) P-11


      17:00
    • 17:00

      Göteborg Cup - Sandarna bk P-10


      18:00
    • 19:00

      Lundby IF 2 (borta) P-11


      20:00
  • 12Sön
    • 00:00

      Göteborg Cup P-14


      15:00
    • 08:00

      Slutspel (hemma) P-11


      15:00
    • 09:00

      Träning PF-17


      10:30
    • 10:30

      Träning F-13/14


      11:30
    • 10:30

      Träning F-15/16


      12:00
    • 11:50

      Sammandrag P-16


      17:00
    • 12:00

      Askims IK P2012 Svart (borta) P-12


      14:00
    • 12:45

      Kafé Hemmamatcher föräldrar P-13


      16:15
    • 13:15

      Askims IK P2012 Vit (borta) P-12


      15:15
    • 13:30

      Nödinge SK Fotboll Blå (hemma) P-13


      15:30
    • 13:30

      BK Häcken - Kalmar F-13/14


      16:00
    • 14:00

      Göteborg cup - Önnered IK P-10


      15:00
    • 14:45

      Nödinge SK Fotboll Gul (hemma) P-13


      16:45
    • 15:00

      Träning Boll-lekis


      16:00
    • 17:00

      Träning Herrjunior


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 13Mån
    v.20
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrjunior


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      20:00
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      IFK Björkö Grön (borta) P-14


      20:30
    • 19:10

      Öjersjö IF P-14 : 3 (borta) P-14


      21:10
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:30
    • 17:00

      Träning F-15/16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:15

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 19:30

      Träning Herrsenior


      21:00
    • 20:15

      Hovås Billdal IF 1 (hemma) P-09


      22:15
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P-16


      18:30
    • 17:10

      IF Warta Vit (hemma) P-14


      19:10
    • 17:10

      IF Warta Svart (hemma) P-14


      19:10
    • 17:30

      Träning Herrjunior


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 19:30

      Träning Herrsenior


      21:00
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Kärra KIF Svart (hemma) P-13


      18:00
    • 19:00

      Kode IF (hemma) Herrsenior


      21:00
    • 19:00

      Matchvärdar - Bollkallar P-09


      20:45
    • 19:15

      Sävedalens IF Blå (borta) P-10


      21:15
  • 18Lör
    • 09:00

      Träning P-13


      10:30
    • 09:00

      Träning PF-18


      10:15
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 11:00

      Öckerö IF Vinröd (hemma) P-15


      12:30
    • 11:00

      Öckerö IF Vit (hemma) P-15


      12:30
    • 11:30

      Lerums IS 1 (borta) F-13/14


      12:30
    • 12:00

      Hönö IS Röd (hemma) P-12


      14:00
    • 12:45

      Lerums IS 2 (borta) F-13/14


      13:45
    • 13:00

      Mölnlycke IF (borta) Herrjunior


      15:00
    • 13:15

      Hönö IS Vit (hemma) P-12


      15:15
    • 14:00

      BK Häcken Vit (borta) P-13


      16:00
    • 14:30

      Lundby IF Dynamo (borta) P-13


      16:30
    • 14:30

      Kärra KIF Vit (hemma) P-10


      16:30
    • 15:45

      Lundby IF Hajduk (borta) P-13


      17:45
    • 16:15

      Torslanda IK Röd (borta) P-11


      18:15
  • 19Sön
  • 20Mån
    v.21
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrjunior


      19:30
    • 17:55

      Bollkalle BK häcken - Malmö FF P-10


      21:00
    • 18:00

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-15


      19:45
    • 19:30

      Träning Herrsenior


      21:00
    • 19:30

      Spelarmöte inför Gothia cup för 06or Herrjunior


      20:00
  • 21Tis
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Solväders FC (hemma) P-15


      18:30
    • 17:30

      Lundby IF Grönvit (hemma) P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrjunior


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-14


      20:00
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning P-16


      18:30
    • 17:00

      Lagaktivitet med grill P-14


      19:30
    • 17:30

      Träning Herrjunior


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 19:30

      Träning Herrsenior


      21:00
    • 20:15

      Jonsereds IF Svart (borta) P-09


      22:15
  • 24Fre
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 19:00

      Kareby IS (borta) Herrsenior


      21:00
  • 25Lör
    • 08:00

      Sammandrag PF-17


      18:00
    • 08:30

      Integrationssammandrag P-12


      11:30
    • 08:50

      Träning P-15


      10:30
    • 09:00

      Träning P-13


      10:30
    • 09:00

      Träning PF-18


      10:15
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 11:30

      Integrationssammandrag F-13/14


      15:00
    • 12:45

      Integrationssammandrag P-14


      16:00
    • 14:15

      Qviding FIF Vit (borta) P-10


      16:15
  • 26Sön
    • 09:00

      Träning PF-17


      10:30
    • 09:00

      Sammandrag P-16


      17:00
    • 09:00

      Sammandrag Backavallen F-15/16


      16:00
    • 10:30

      Träning F-13/14


      12:00
    • 10:30

      Träning F-15/16


      12:00
    • 12:00

      Angered MBIK Vit (hemma) P-11


      14:00
    • 15:00

      Träning Boll-lekis


      16:00
    • 17:00

      Träning Herrjunior


      19:00
    • 17:15

      Älvsborg FF (borta) Herrjunior


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:30

      Föräldrarmöte/spelarmöte P-09


      20:30
  • 27Mån
    v.22
  • 28Tis
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Hjuviks AIK Blå (hemma) P-15


      18:30
    • 17:30

      Hjuviks AIK Grön (hemma) P-15


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-14


      20:00
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:30
    • 17:00

      Träning F-15/16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Ledarutbildning P-12


      20:00
    • 18:15

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 19:30

      Träning Herrsenior


      21:00
    • 20:15

      SG Ruddalen IF Grön (hemma) P-09


      22:15
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Kiosk A-lag P-11


      21:00
    • 19:00

      Bergsjö IF (hemma) Herrsenior


      21:00
    • 19:00

      Boll-kallar A-laget P-11


      21:00