Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Finlandia Pallo AIF

Följ

Finlandia Pallo AIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • 00:00

      Future cup 2024 Herrjunior


      20:00
    • 09:40

      Match lag 1R och för lag 2G samtidigt P-13


      10:40
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
  • 2Tis
    • 12:15

      Torslanda IK (borta) Herrjunior


      14:15
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 3Ons
    • 17:00

      Träning F-15/16


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 19:00

      Eriksbergs IF (borta) Herrsenior


      21:00
  • 6Lör
    • 08:50

      Träning P-15


      10:30
    • 09:00

      Träning P-13


      10:30
    • 09:00

      Träning PF-18


      10:00
    • 10:30

      Träning P-09


      12:00
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
  • 7Sön
    • 09:00

      Träning PF-17


      10:30
    • 09:00

      Träning P-16


      10:30
    • 10:00

      Träning P-11


      12:00
    • 10:30

      Träning F-13/14


      12:00
    • 10:30

      Träning F-15/16


      12:00
    • 10:30

      Föräldrarmöte P15 Seriespel P-15


      12:00
    • 13:30

      Träningsmatch Öjersjö P-14


      14:30
    • 14:00

      Träningsmatch BK häcken P-10


      15:30
    • 15:00

      Träning Boll-lekis


      16:00
    • 17:30

      Träning Herrjunior


      19:30
  • 8Mån
    v.15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
    • 18:45

      Föräldramöte P10 P-10


      20:00
    • 20:15

      Götaholms BK (hemma) Herrjunior


      22:15
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Föräldrarmöte Gothiacup P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning Herrjunior


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 20:00

      Träning Herrsenior


      21:30
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:30
    • 17:00

      Träning F-15/16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 19:30

      Hönö IS (borta) Herrsenior


      21:30
  • 13Lör
    • 08:50

      Träning P-15


      10:30
    • 09:00

      Träningsläger med match mot Lekstorp IF F-13/14


      00:00
    • 09:00

      Träning P-13


      10:30
    • 09:00

      Träning PF-18


      10:15
    • 10:00

      Lekstorps IF Vit (borta) F-13/14


      12:00
    • 10:00

      Lekstorps IF (borta) F-13/14


      12:00
    • 10:30

      Träning P-09


      12:00
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 15:00

      Romelanda UF (borta) Herrjunior


      17:00
  • 14Sön
    • 00:00

      Träningsläger med match mot Lekstorp IF F-13/14


      12:00
    • 09:00

      Träning PF-17


      10:30
    • 09:00

      Träning P-16


      10:30
    • 09:00

      Träning P-14


      10:30
    • 09:00

      Föräldramöte PF-17


      10:00
    • 10:30

      Träning F-13/14


      12:00
    • 10:30

      Träning F-15/16


      12:00
    • 11:30

      Träningsmatch mot Hisings Backa P-12


      13:00
    • 12:00

      Landvetter IS Blå (borta) P-11


      14:00
    • 13:30

      Utbynäs SK Gul (borta) P-10


      15:30
    • 15:00

      Träning Boll-lekis


      16:00
    • 15:00

      Bortamatch mot Jonsered IF - Finlandia Grön P-13


      16:00
    • 15:00

      Bortamatch mot Jonsered IF - Finlandia Blå P-13


      16:00
    • 17:30

      Träning Herrjunior


      19:30
  • 15Mån
    v.16
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
    • 20:15

      Backatorp IF Svart (hemma) P-09


      22:15
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning Herrjunior


      20:00
    • 18:00

      Finlandia Pallo AIF BLÅ (hemma) P-15


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Ledarmöte om våren 2024 P-13


      21:00
    • 20:00

      Träning Herrsenior


      21:30
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Lagaktivitet med övernattning P-10


      00:00
    • 19:15

      Knippla IK (hemma) Herrsenior


      21:15
  • 20Lör
    • 00:00

      Lagaktivitet med övernattning P-10


      12:00
    • 08:50

      Träning P-15


      10:30
    • 09:00

      Träning PF-18


      10:15
    • 09:00

      Träning P-13


      10:30
    • 10:30

      Träning P-09


      12:00
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 12:00

      Älvängens IK vit (hemma) F-13/14


      14:00
    • 12:00

      Öckerö IF Vinröd 2013 (borta) P-13


      14:00
    • 12:00

      Vallens IF (hemma) P-13


      14:00
    • 13:15

      Älvängens IK blå (hemma) F-13/14


      15:15
    • 13:15

      Öckerö IF Vit (borta) P-13


      15:15
    • 14:15

      GFF/Azalea BK 1 (borta) Herrjunior


      16:15
    • 14:30

      Mölnlycke IF P12 Svart (hemma) P-12


      16:30
    • 15:45

      Mölnlycke IF P12 Gul (hemma) P-12


      17:45
  • 21Sön
    • 08:45

      Träningsmatch häcken P-16


      10:45
    • 09:00

      Träning PF-17


      10:30
    • 10:00

      Träning P-11


      12:00
    • 10:30

      Träning F-13/14


      12:00
    • 10:30

      Träning F-15/16


      12:00
    • 12:00

      Lunden Överås BK Vit (hemma) P-11


      14:00
    • 12:00

      Lundby IF Blå (borta) P-14


      14:00
    • 12:30

      IK Zenith P2014 Blå (borta) P-14


      14:30
    • 13:15

      Lundby IF 2014 Vit (borta) P-14


      15:15
    • 13:30

      Floda BoIF Vit (hemma) P-10


      15:30
    • 14:00

      Matchknattar GAIS Mjällby P-13


      17:00
    • 15:00

      Träning Boll-lekis


      16:00
    • 17:30

      Träning Herrjunior


      19:30
    • 19:00

      Styrelsemöte Finlandia Pallo AIF


      21:00
  • 22Mån
    v.17
  • 23Tis
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Finlandia Pallo AIF BLÅ (hemma) P-15


      18:30
    • 17:30

      Finlandia Pallo AIF BLÅ (hemma) P-15


      18:45
    • 18:00

      Träning Herrjunior


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 20:00

      Träning Herrsenior


      21:30
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:30
    • 17:00

      Träning F-15/16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 19:00

      Mölnlycke IF Gul (borta) P-09


      21:00
  • 27Lör
    • 08:50

      Träning P-15


      10:30
    • 09:00

      Träning P-13


      10:30
    • 09:00

      Träning PF-18


      10:15
    • 10:30

      Träning P-09


      12:00
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 12:00

      Masthuggets BK (hemma) F-13/14


      14:00
    • 12:00

      Lundby IF Slavia (borta) P-13


      14:00
    • 13:15

      Azalea BK (hemma) F-13/14


      15:15
    • 13:15

      Slottsskogen/Godhem IF Vit (borta) P-12


      15:15
    • 14:00

      IFK Björkö (borta) Herrsenior


      16:00
    • 14:15

      Göteborgs FF (borta) Herrjunior


      16:15
    • 14:30

      Älvängens IK Grön (borta) P-13


      16:30
    • 14:30

      Slottsskogen/Godhem IF Grön (borta) P-12


      16:30
    • 15:45

      Älvängens IK vit (borta) P-13


      17:45
  • 28Sön
    • 09:00

      Träning PF-17


      10:30
    • 09:00

      Träning P-16


      10:30
    • 10:00

      Träning P-11


      12:00
    • 10:30

      Träning F-13/14


      12:00
    • 10:30

      Träning F-15/16


      12:00
    • 10:30

      Dalen/Krokslätts FF Blå (borta) P-11


      12:30
    • 12:00

      Torslanda IK 1 (hemma) P-14


      14:00
    • 12:00

      Lunden Överås BK Svart (borta) P-14


      14:00
    • 13:15

      Torslanda IK 2 (hemma) P-14


      15:15
    • 14:30

      Kortedala IK (hemma) P-10


      16:30
    • 15:00

      Träning Boll-lekis


      16:00
    • 15:30

      Lagaktivitet BK Häcken - IFK Norrköping P-12


      19:00
    • 15:30

      Ledarträff 2024 P-13


      17:30
    • 17:30

      Träning Herrjunior


      19:30
  • 29Mån
    v.18
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 17:00

      Bygga mål för tuvecupen PF-17


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning Herrjunior


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Finlandia Pallo AIF BLÅ (hemma) P-15


      19:30
    • 18:30

      Finlandia Pallo AIF BLÅ (hemma) P-15


      19:30
    • 20:00

      Träning Herrsenior


      21:30